Guestbook

Name* 
E-mail 
Message*
Verification code*
04.08.2019 15:42
Igor

Skvelý zážitok. Leteli sme 1.8.2019 , štart z Hornej Lehoty na Orave pristátie v Liptovskom Trnovci so super výhľadom na Liptovsku Maru. Nádherné výhľady na krajinu a hory pri západe slnka, trochu adrenalínu pri pristátí, skratka nezabudnuteľný zážitok. Týmto ďakujeme za ústretový a profesionálny prístup. Odporúčame všetkým, ak co i len trochu uvažujete nad letom choďte do toho, nebudete banovať.

08.07.2019 20:04
viera lenghartova

Leteli sme s manželom 29.júna. Z výšky sme si prezreli okolie Myjavy a zrúcaninu hradu Branč. Bolo krásne počasie a pekný výhľad. Napriek mojim počiatočným obavám bol let pokojný a vďaka skúsenej osádke aj pristátie prebehlo hladko. Vrelo odporúčam a ďakujeme za pekný zážitok.

01.04.2019 12:37
barón von Brandejský

Ďakujem vám všetkým za úžasný adrenalínový zážitok. Leteli sme prvý krát v Turci a stálo to za to . Aj pocity pri štarte, pri samotnom lete, a pristátie extra, no fantázia. Doporučujem každému.

23.01.2019 23:48
Miloš

Prelet ponad Vysoké Tatry bol úplne TOP. Krásne výhľady, bezproblémový let, hladké pristátie a dobrá spoločnosť. Chalani vedia, čo robia a baví ich to. Ďakujeme za super zážitok!
Lucka a Majlo

23.01.2019 12:23
Stefanikova Eva

Leteli sme 19.1.2019 ponad Tatry a bolo to uzasne. Vystúpali sme az do výšky 3.800 m, bolo tam ticho a klud, počiatočný strach sa stratil a my sme si užívali len let a krasne výhľady. Určite odporúčame všetkým ktorí poznajú Tatry, uvidia ich z inej, neznámej perspektívy a ocenia aké su mohutne a rozmanité. Mali sme skvelého pilota Mata a ďakujeme mu za krasny let, bezpečne pristátie v Slovenskej Vsi a zopár fajn poharikov. Majiteľ firmy bol aj šofér aj pomoc pri pristávaní, balení ...klobúk dole. Želáme nech sa firme Balónom darí a robí radosť mnohym z nas.
Eva a Peter z Bratislavy

21.11.2018 14:40
Eva

Leteli sme 11.10.2018 z Rajca do Bytče za nádherného počasia. Bol to zážitok na celý život, ktorý by som si bez váhania zopakovala. Všade navôkol lesy a dedinky známe či menej známe, v diaľke Martinské hole či Kľak, na dohľad Lietavský hrad, Žilina,.... jednoducho nádhera. Na záver západ slnka a hladučké pristátie.
V našom prípade bol let balónom darček, a naozaj ho vrelo odporúčam. Pocity, ktoré zažijete, sú takmer neopísateľne krásne a určite nezabudnuteľné.
Prajem celému tímu dobrý vietor, veľa bezpečných letov a aby im vydržal entuziazmus, s ktorým túto prácu robia :)
Ďakujem. Eva

02.10.2018 08:15
Roman

V nedeľu 30.9.2018 sme absolvovali parádny vzlet z Považskej Bystrice a po hodine sme bezpečne pristáli vo Hvozdnici. Super zážitok, vrelo doporučujem všetkým záujemcom. Oceňujem profesionálny prístup pilota i pozemného personálu. :-)

20.08.2018 08:23
Zuzana

V sobotu 18.08.2018 som zažila krásny západ slnka . Bol to neskutočný zážitok, príjemný let , usmiaty pilot a ľudia okolo.
Ďakujem
Zuzana

01.06.2018 15:28
Katka Štefan

Prajem pekný deň,
v nedeľu 27. mája som absolvovala svoj prvý let balónom spolu so svojím priateľom, dvomi milými pánmi a s veľmi príjemným a milým pilotom (Prečín - Dolný Moštenec) . Chcem sa veľmi pekne poďakovať za úžasný a nezabudnuteľný deň plný skvelých dojmov, príjemných zážitkov a zábavy.Hoci mám strach z výšok, som rada, že sa splnil jeden z mojich snov a že som si mohla dosýta vychutnať úžasné pohľady na našu krásnu krajinu.
Samotný let bol krásnym zážitkom, bol však obohatený o množstvo iných vecí (pomoc pri príprave a nafukovaní balóna, výklad pilota,pristávanie, zloženie prísahy, skladanie balóna). Pozdravujeme pána pilota, ktorý obohatil náš let svojim príjemným vystupovaním i vtipom a svojim prístupom, minimálne mne, dodal pocit bezpečia a odvahy. Tento
zážitok mi navždy zostane skvelou pamiatkou, ktorá síce nebude ležať na polici v podobe suveníru, ale krásnym obrazom uloženým v mojich spomienkach. Želám veľa úspešných letov
a pekných zážitkov. S pozdravom
Katka a Štefan

22.04.2018 16:12
Pomsárová

Dobrý deň.
Chcem sa Vám poďakovať za úžasný zážitok - letom balónom. Predpokladala som, že to bude úžasné, ale že až také famózne, to ma prekvapilo na celej čiare.
Úžasné je na tom to, že sme boli prítomní od začiatku prípravy balónu, letu, ako aj zbalenie balónu.
Veľmi pekné bolo rozprávanie o menovaní barónov a daru pozemkov.
Pekný bol aj krst zemou, ohňom, vzduchom a na záver vodou. To, že sme nastupovali ako obyčajní ľudia a vrátili sme sa ako baróni, to je dosť dobré.
Prajem Vám veľa úspechov do ďalšej práce a možno sa ešte stretneme, pretože nás s manželom oslovil let vo Vysokých Tatrách.
Pekný deň
S pozdravom J. Pomsárová

...naši pasažieri

Flights

Flights

Contact

Phone: +421 944 200 396
E-mail: balonom@balonom.sk
Web/ orders: www.balonom.sk

Gift voucher

Unforgettable experience

Weather in Žilina