Guestbook

Name* 
E-mail 
Message*
Verification code*
21.07.2014 00:08
Lýdia

Krásne prekvapenie od mojich milovaných detičiek . Ako darček k jubileu ozajstné prekvapenie. Bol to moj sen pozrieť si okolie z výšky. Skúsený a zodpovedný pilot, úžasné počasie a ešte k tomu šampanské a titul barónka. To musíte zažiť na vlastnej koži. Vrelo odporúčam.

10.10.2013 10:23
Jana

Bolo super leteli sme v utorok poobede a západ slnka z balónu je proste nádherný

23.09.2013 20:19
baby Synákové

Ďakujeme pilotovi aj vodičovi sprievodného vozidla za príjemné prežitie nedeľného popoludnia. Let bol skvelý, výhľad nádherný. Nálada pred letom, počas neho aj po veselom pristátí bola fantastická. Páčilo sa nám, že sme sa mohli podieľať na príprave balóna pred letom. Perfektné bolo aj pristátie, ktoré sme zvládli s úsmevom. Taktiež bolo zaujímavé balenie balóna. Najväčším prekvapením pre nás bol krst vzduchoplavca všetkými prírodnými živlami. Tento zážitok bol pre nás neopísateľný a budeme naň dlho spomínať. Odporúčame všetkým zažiť pekné chvíle v oblakoch. Ešte raz ďakujeme.

11.09.2013 13:15
Ján Lacika

Bol to skvelý nápad spoznať krásu piešťanskej balónovej fiesty z vtáčej perspektívy. Stálo to za, bol to úžasný zážitok. Keďže som geograf, ktorý sa živí skúmaním krajiny, oceňujem tento zatiaľ nepoznaný uhol pohľadu. Odporúčam, aby ma napodobnili nielen kolegovia z fachu, ale nech to skúsi každý, kto sa nebojí výšky. Jednou z dobrých skúsenosti z piatka je to, že je to v podstate veľmi bezpečný spôsob dopravy, oveľa bezpečnejší ako cestovanie autom po našich cestách.

Hor sa k výšinám

...naši pasažieri

Flights

Flights

Contact

Phone: +421 944 200 396
E-mail: balonom@balonom.sk
Web/ orders: www.balonom.sk

Contact us

Gift voucher

Unforgettable experience

Weather in Žilina

Today
žilina počasie Current: 11 °C Wind speed: 11,27 km/h
Tomorrow
žilina počasie Low: 4 °C High: 18 °C